Datum: 20 november 2025
Inloop vanaf een half uur vóór aanvang.
Aanvang: 20:00
Meer sollicitaties op die lastige vacature? De verkoop van je product boosten of je merk on-en offline écht tot leven brengen?
‘De socials’ als verkoopkanaal
Martin de Winter (Hokra) en Nicole Roubos (Fresh Lemon) zijn specialisten in on -en offline merkactivatie. Tijdens dit unieke bedrijfsbezoek vertellen ze ons hoe creatieve campagnes écht werken. Met inspirerende voorbeelden ontdek je hoe online en offline acties elkaar versterken en hoe je TikTok (of een ander kanaal) optimaal inzet om je merk of verkoopresultaten te boosten.
Over Fresh Lemon & Hokra
Op 20 november zijn we te gast bij Hokra en Fresh Lemon. Samen hebben ze alles in huis voor het bedenken en uitvoeren van succesvolle campagnes: van strategie en creatieve concepten tot productie en distributie. De hele marketing funnel onder een dak!
Een unieke kans om een kijkje achter de schermen te krijgen bij twee bedrijven die elkaar versterken en samen merken tot leven brengen.
Inloop: 19:30 uur
Start: 20:00 uur
Deelnemers:
- Linda Schenkeveld
- Fons Rijnberg
- Leontien van Honk-Romeijn
- Agnes de Jong
- Yvonne Klaassen
- Karin Versteegh
- Briël van Rijsbergen
- Lianne Dekker
- Paulien Kluver
- Rudy Breddels
- Esther Quakernaat
- Alex Willemsen
- Patricia Versluis
- Marjolijn Aerts - Warmenhoven
- Johannes van Camp
- Arnout de Hoop
- Rian van Koulil
Meld je hier aan!
Er kunnen geen reserveringen meer worden geplaatst voor dit evenement.
